DJ na svatbu Roman Pastorek

DJ a moderátor Roman Pastorek

Tento web je určen zájemcům o mé služby – hudební produkci na svatbě nebo např. firemní akci, na plese, apod.

 

Jako moderátor a DJ aktivně působím od roku 1994. Za dvě desetiletí v oboru jsem měl možnost hrát jako DJ na nejrůznějších akcích, na diskotékách, v klubech, na firemních večírcích, oslavách narozenin a také jako DJ na svatbu. Hrál jsem pro 2000 lidí na velkých pódiích, ale i pro malé skupiny a kolektivy.

 

Od roku 1997 pracuji jako moderátor v České televizi, uvádím soutěžní pořad Bludiště.

 

Dlouhá léta působím jako rádiový moderátor v různých rádiích. Hudba mě provází celý můj život.

 

Právě díky dlouholeté praxi v rádiích různého zaměření, mám přehled jak v aktuální taneční hudbě, tak především v klasických hitech, oldies, rockové i české hudbě a mnoha dalších žánrech. Osobně dělím hudbu jen na dobrou a špatnou, mým hlavním posláním je udělat z vaší svatby nezapomenutelný zážitek.

DJ na svatbu

Svatby jsou místem, kde se potkává mladší i starší generace, rockeři i ti, kteří mají rádi Michala Davida, včetně milovníků české muziky, ale i těch nejmladších, kteří tančí a poslouchají aktuální novinky. Právě VHODNÁ KOMBINACE žánrů a konkrétních hitů je (nejen) na svatbě velmi důležitá.

 

Určitě se dá vybrat playlist tak, aby se bavila většina hostů. Zkušený DJ na svatbu přesně ví, kdy je dobré zrychlit, kdy zpomalit apod. Každý večírek je jiný, nikdy se nedá odhadnout dopředu, které hudební žánry budou dominovat. Určitě jste i vy zažili svatbu, kde byl nezkušený DJ, který pouštěl písničky bez většího smyslu jednu za druhou. Ano, někdy to stačí, ale ve výsledku to může náladu hodně pokazit.

 

To je podle mě hlavní přednost profesionálního DJe. Umí reagovat na složení hostů a se svým citem pro hudební dramaturgii vytvářet během večera překvapivé momenty, při kterých se hosté baví a odcházejí domů s pocitem, že se dobře bavili.

 

Rád své znalosti a schopnosti nabídnu i Vám a přesvědčím Vás o tom, že dobrý DJ umí celou akci pozvednout a udělat z ní událost. Totéž platí o kombinovaných česko – zahraničních svatbách. Odehrál jsem jich mnoho.

Moderátor Roman Pastorek

Přeji Vám dobrou ruku při výběru svatebního DJ, nebo kapely. Rozhodně ale vybírejte pečlivě.
Některé chvíle v životě se nedají zopakovat, svatba k nim bezesporu patří !

Více o mě najdete na webu www.romanpastorek.cz